moderator Модератор

11.12.15 12:24

Що очікує власників квартир в 2016 році! Новий закон
Закон повинен змінити ринок житлово-комунальних послуг таким чином, щоб всю відповідальність за утримання та управління будинком перекласти на його мешканців.
В Україні набув чинності новий Закон України "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку", який вносить суттєві зміни в порядок управління житловим господарством.
Відповідно до закону, до 1 липня 2016 року мешканці всіх багатоквартирних будинків на загальних зборах повинні визначити, як і ким буде здійснюватися їх подальше управління. При цьому мова йде не тільки про будинок, але і його інфраструктуру: ліфти, прибудинкові території, сходи тощо. Для того, щоб вважати такі збори дійсними, необхідна присутність трьох мешканців будинку. Щоправда, решту доведеться письмово повідомити про прийняті рішення. Одним із способів організації жителів є безкоштовний інтернет сервіс moydom.com, де можна публікувати інформацію і спілкуватися з усіма мешканцями будинку.
У випадку, якщо мешканці до 1 липня 2016 року не досягнуть згоди і не виберуть організацію, яка займатиметься керуванням їх будинку, фвпафвп ывап ывап ыва пывап