Валерий Антонов

12.01.17 11:03

Шановні мешканці! Будь-ласка, підтримайте пропозиції щодо мінімізації податкового навантаження на ОСББ!

Для цього необхідно зареєструватися на сайті президента України в розділі «Подати петицію» - «створити обліковий запис». https://petition.president.gov.ua/registration Протягом 1-2 днів на Вашу електронну скриньку прийде підтвердження реєстрації на сайті. Тепер Ви можете голосувати за будь-яку пропозицію, розміщену на сайті президента України, щодо внесення змін до законодавства.

У віконці «шукати електронні петиції» введіть абревіатуру «ОСББ» і проголосуйте за петиції щодо ЄСВ (Оптимізацію ЄСВ (єдиного соціального внеску) та інші петиції https://petition.president.gov.ua/petition/31253

Зберемо 25тисяч голосів і за нашими пропозиціями президент повинен подати законопроект до Верховної Ради України.

Ніхто, крім нас, не подбає про законну мінімізацію податків, які стосуються ОСББ. Збережемо свої кошти на інші важливі потреби!

Поділіться, будь ласка в соцмережах!

walentyn736 г. Кривой Рог, бул. Кирова 16

12.01.17 12:42

Нам нужны не ОСМД, а нормальные человеческие тарифы , пенсии и зарплаты!!! А всё остальное решится само собой.

aiiilike г. Киев, пр. Павла Тычины 16/2

12.01.17 13:11

Пользователь, по каким-то причинам, удалил комментарий

Ігор Ярославович г. Тернополь, ул. Академика Королёва 10а

12.01.17 19:41

Повністю підтримую!!! Шкода що моя петиція нажаль не набрала достатньої кількості голосів! :Шановні громадяни України! Я пропоную внести зміни до Податкового Кодексу України в частині чіткого прописання - ОСББ при будь яких операціях НЕ МОЖЕ БУТИ НІ ПРИМУСОВО НІ ДОБРОВІЛЬНО ВНЕСЕНО ДО РЕЄСТРУ ПЛАТНИКІВ ПДВ! На даний час було прийнято ряд законодавчих актів, зокрема це стосується закону № 417, і деякі норми раніше діючого законодавства не відповідають, або мають різне трактування фіскальними органанми як в центрі так і на місцях, що в свою чергу породжує ряд зловживань із боку вище згаданих органів, тому необхідно терміново переглянути і виправити всі подібні прогалини в нашому законодавстві!

vedilin г. Львов, ул. Рыбная 5

12.01.17 20:28

Органы самоорганизации населения (ОСН ) домовые комитеты, как органы власти на територии дома это заслуживает внимания и использования среди граждан Украины, а ОСМД орган з непонятным статусом который помог власти уйти от ответственности

vfhbyf2004 г. Киев, ул. Михаила Котельникова 33

13.01.17 15:15

Я теж повністю підтримую! Петицію підписала. Але голосів за петицію дуже мало.

Ігор Ярославович г. Тернополь, ул. Академика Королёва 10а

14.01.17 23:29

Друзі! Для більшого поширення цю петицію необхідно щоби кожен поширив в своїх соц мережах, групах, контактах... тільки при масовій пропаганді це дасть необхідний результат!!! Дякую за репост!!!

pinkie г. Киев, ул. Дубровицкая 8

18.01.17 13:28

За петицию невозможно проголосовать - пишет "Виникла помилка! Спробуйте ще раз пізніше!"