kipia1952u г. Чигирин, ул. Энергетиков 3

07.07.17 12:29

ЗГАДАЙТЕ, ХТО ПІДЗАБУВ

З першого дня свого створення КП ЧМР «Чигирин» почало «викидати коники» :
1. Просто не прийняло на роботу працівників, які займалися наданням послуг з утримання будинків та прибудинкових територій у свого попередника – КП ЧМР «Чигиринське». Звільнені працівники (слюсарі, електрики, сантехніки, майстри…) розгублено тинялися вулицями (держава оплатила несподівану 3-х місячну відпустку), а мешканці міста справно оплачували квитанції КП ЧМР «Чигирин» за ненадані послуги.
2. На протязі 14 місяців не укладало ніяких договорів з мешканцями міста (всупереч законодавству), але квитанції на оплату їм надсилати не забувало (бувало, й через суд нагадувало).
3. Знищивши десяток тисяч екземплярів договорів, видрукуваних міською радою (умови їм не сподобалися), виготовили та уклали (в примусовому порядку) договори в своїй редакції, згідно якої Споживачі самі зобов'язані забезпечити повірку лічильників споживаної води. В газеті надрукували завуальоване повідомлення з переліком кар за не повірені лічильники.
4. В договорах КП ЧМР «Чигирин» «забуло» про свій обов'язок контролювати міжповірочні інтервали лічильників, про свій обов’язок виконувати розпломбування, демонтаж, транспортування на технічне обслуговування і повірку, зворотній монтаж лічильників, опломбування вузлів обліку. З усіх перерахованих робіт КП залишило за собою лише право опломбовувати навіть не вузол обліку, а лише лічильник, вже опломбований державним повірником. А споживачі, не маючи можливості оплатити повірку, були змушені купувати нові лічильники (4-5 тисяч штук – на радість торговцям) та наймати «лівих» сантехніків (точніше, «правих», але за розцінками «неробочого часу»), бо у КП ЧМР «Чигирин» відсутні в штаті слюсарі-сантехніки по обслуговуванню внутрішньо-будинкових систем.
5. Вважаючи умови праці адміністрації негідними їх високого становища, переселилися в приміщення готелю (після євроремонту, звичайно). Для працівників понижче – зробили євроремонт в приміщенні старих очисних споруд (які давно бульдозера «просять»). Склопакети у вікнах непотрібної каналізаційної станції – це круто.
6. Отримавши від держави в подарунок частотні перетворювачі з новими підйомно-нагнітальними насосами, і не подумали відобразити це в квитанціях на оплату води. Бо були (2013 рік) цілком задоволені завищеними в розрахунках тарифів в 10 та 5 разів витратами електроенергії на технологічні потреби, відповідно, водопостачання та водовідведення.
7. КП ЧМР «Чигирин» присвоїло собі право перевіряти відповідність лічильників та їх установки державним стандартам, приймати від споживача на технічне обслуговування і поточний ремонт та брати на абонентський облік лічильники, які вже знаходяться на абонентському обліку. Користуючись цим «правом», багатьом мешканцям, маючим лічильники, нараховує плату за воду та водовідведення за нормами споживання (7, 5 кубометрів – це 4-5 кратна кількість спожитої води).
8. Куди (і скільки) діваються кошти, отримані КП ЧМР «Чигирин» від споживачів, державного, обласного, районного, місцевого бюджетів – міська рада не знає : «облік не ведеться» (бо звіти не надаються).
9. Виконувати роботи по заміні проржавілих труб, ревізії, встановленні, заміні засувок, повірці лічильників (скільки з 500 запланованих на перше півріччя 2017 року лічильників повірено ?) КП ЧМР «Чигирин» не може : «грошей навіть на зарплату робітникам не вистачає». Обмежується чергуванням на водозаборі, непрацюючих каналізаційних очисних станціях та аварійними роботами.

Тому знову звертаю увагу мешканців на мою пропозицію «ТРЕБА Ж ЩОСЬ РОБИТИ» : https://www.facebook.com/permali>nk.php?story_fbid=1434322963290970&id=1088707047852565

В кого є інші (кращі) пропозиції – відзовіться.