kipia1952u г. Чигирин, ул. Энергетиков 3

29.10.17 15:08

За 5 днів до закінчення необ"явленого строку "громадського обговорення" міська рада таки розродилася 73-а аркушами того, що КП ЧМР "ЄРЦ" назвав "РОЗРАХУНКАМИ ТАРИФУ на утримання будинків та прибудинкових територій".
Щоправда, 53 аркуша - то фантастичний перелік матеріалів, котрі КП обіцяє використати за рік на утеплення 21 будинка, ремонт сантехнічного обладнання 26 будинків та ремонт електрообладнання 14 будинків. Відповідно, на 14, 9 та 21 будинок з 35-и матеріали не передбачені.
Мешканці міста вже знають, що таке обіцянки перед голосуванням ("обіцянка - цяцянка"), то тепер їм пропонують повірити, що КП ЧМР "ЄРЦ" невдовзі купить та замінить 221 лампочку, 83 автоматичний вимикачів, 129 кранів та засувок, 443 метра водопровідних та каналізаційних труб та багато іншого. А кожному двірнику, кожен рік, почне видавати 2 куртки утеплені, 1костюм х/б, 1 чоботи резинові, 1 плащ-дощовик, 2 сигнальних жилета, 2 відра, 2 мітли, 2 лопати, 1 граблі, 21 пару рукавичок.
Шановні "обіцянщики", а скільки лампочок, автоматичних вимикачив, кранів та труб ви замінили, скільки лопат та рукавичок, утеплених курток надали двірникам за 5 років існування КП ЧМР "ЄРЦ"? А скільки - за 26 років "незалежністі" ? Повірити вам зможуть тільки "довірливі" члени виконкому.
Вони ж, другим пунктом постанови про затвердження нового тарифу, нададуть вам право використовувати отримані кошти не за призначенням (наприклад, на зарплату).
ТО ХАЙ ВОНИ САМІ ВАМ І ПЛАТЯТЬ.
Огляд залишившихся двадцяти сторінок "розрахунків" буде надано читачам після обговорення 30 жовтня з 10:00 в приміщенні міської ради. Куди і Вас запрошуємо.