kipia1952u г. Чигирин, ул. Энергетиков 3

19.10.17 23:17

Як на мій погляд, то працівники санепідемстанцій даром свій хліб їдять : в країні лютує епідемія жахливо заразної хвороби, - "вибіркова сліпоглухонімота", - а медицина, зайнята своїм "реформуванням", нічого не помічає (психологів, психіатрів, психопатологів - не чутно).
Не потрібно, навіть, приглядатися до багаторазово обраних депутатів верховних державних інститутів - то хроніки. Подивіться на не так давно обраного АТОвця : молодого, палкого захисника інтересів народу та демократії лютий вірус вже перетворив на пузатого, мордатого "голосувателя" за самі антинародні, але дуже потрібні «державі» законороекти.
Не минула лиха година і наше районне містечко. Мабуть, від Київа заразилися. Жоден депутат, службовець, член "народних рад" за останні роки не побачив, не почув та слова не сказав про роботу комунальних підприємств міста. Не бачать вони і не хочуть бачити щомісячних та щоквартальних звітів комунальних підприємств про отримані кошти та виконані роботи, шахрайських розрахунків тарифів на комунальні послуги, незадовільну якість та кількість отриманих/наданих оплачених мешканцями комунальних послуг, відсутність будь якої діяльністі контрольної комісії міської ради з перевірки тарифів, комісії з захисту прав споживачів при виконкомі.
Про сліпоту та глухоту мешканців міста до цих вибіркових питань, годі говорити - на своїй шкурі відчувають, та німота вразила всіх поголовно. Можливо, розраховують, що прийде "чужий дядя" і все для них (за них) зробить ? Чи генетично залякані ще з сталінських часів ?
Для діагностики (таємної, для себе) захворювання пропонується такий тест : якщо у Вас не виникло бажання його прочитати або після прочитання не виникло бажання що небуть зробити – Ви таки підхопили ту пошесть, з якою – прямий шлях до психопатолога. Та не дуже хвилюйтеся – до патологоанатома Вам ще далеко. Вівці живуть довго, а іноді, навіть, щасливо.