kipia1952u г. Чигирин, ул. Энергетиков 3

05.05.17 19:59

ПОВІДОМЛЕННЯ
Голова комісії з захисту прав споживачів при виконавчому комітеті міської ради, він же депутат міської ради, начальник відділу міської ради з питань ЖКГ та землеустрою, член постійнвої комісії міської ради з питань ЖКГ Бунь О.О. у відповіді (№375-02-17/1 від 03.05.2017р.) на запит (№56-02-36 від 25.04.2017р.) про кількість зареєстрованих мешканців в багатоповерхових будинках та приватних домоволодіннях міста БРЯКНУВ : "Чигиринською міською радою не проводиться робота саме по веденню обліку громадян, що зареєстровані в багатоквартирних будинках та приватних домоволодіннях, а здійснюється лише реєстрація та зняття з реєстрації місця проживання". І міський голова підписався під цим БРЯКОМ.
Шановні, а як ви затверджуєте тарифи, плануєте підтримання (мовчу про поліпшення) благоустрою міста, коли не знаєте, скільки мешканців міста де і як живе (зареєстровано) ?
Чи просто не вмієте користуватися фільтрами в базі даних про реєстрацію ? А може турбуєтесь про правомірнісь розрахунків тарифів, згідно яких в місті не 9,2, а 6,5 тисяч мешканців ? Про яку "прозорість" може йти мова ?

Можливо, хтось з мешканців міста знає реальні числа - буду вдячний за їх надання.
Шушпанов Б.Т.