kipia1952u г. Чигирин, ул. Энергетиков 3

15.06.17 18:15

Комунальне підприємство Чигиринської міської ради "Чигирин" подало позов в суд на визнання незаконним рішення сесії Чигиринської міської ради. Суд відбудеться 20.06.2017 року о 12:00 годині. Приходьте, суд відкритий.

Істотним недоліком чинного Регламенту сесії міської ради є ВІДСУТНІСТЬ в ньому конче необхідного розділу «Прийняття позачергових рішень на позачергових сесіях» (десь так). Прецеденти позачергових сесій та позачергових рішень дають депутатам підстави для доповнення тексту Регламенту.

Обробка позову КП ЧМР «Чигирин» засобами семантичного аналізу дозволяє з близько 360-ти рядків тексту вилучити 12 (дванадцять) функціонально значущих рядків :
«... РІШЕННЯ сесії міської ради від 10.04.2017 року «Про скасування рішення виконавчого комітету Чигиринської міської ради від 03.04.2017 року «Про затвердження тарифів на водопостачання та водовідведення»» хоча і ПРИЙНЯТО В МЕЖАХ ПОВНОВАЖЕНЬ СЕСІЇ РАДИ, втім ПРИЙНЯТО У СПОСІБ, ЩО СУПЕРЕЧИТЬ ВСТАНОВЛЕНОМУ РЕГЛАМЕНТОМ ЧИГИРИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ...».
1. Та ні «стаття 19 Конституції», ні жоден з законів України, на які посилається Позивач в остатніх 348-и рядках «самопального» тлумачення законів та словоблуддя, не становлять правомірність (законність) рішення сесії міської ради в залежність від відповідності рішення сесії вимогам Регламенту. Регламент є внутрішнім розпорядчим документом міської ради, самою міською радою затверджений, і до Конституції та законів України прирівнюватися не може.
2. Посилання Позивача на те, що «Згідно абз.13 ч.2 ст.3 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» дія цього закону не поширюється на здійснення РЕГУЛЯТОРНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ, пов’язаної з прийняттям актів, якими встановлюються ціни/тарифи на житлово-комунальні послуги. Таким чином, правова підстава, вказана в оскаржуваному рішенні сесії ради, для скасування рішення виконавчого комітету відсутня.», НЕПРАВОМІРНІ тому що :
а) В абзаці 2 (другому) вказаного закону «акти, якими встановлюються ціни/тарифи на житлово-комунальні послуги» визнаються РЕГУЛЯТОРНИМИ АКТАМИ, а в «абз.13» прийняття відповідних актів визнано РЕГУЛЯТОРНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ.
б) В зв’язку з тим, що Верховна Рада України в 2011 році добавивши "абз.13" у вказаний закон, досі не потурбувалася прийняти Закон України «Про засади комунальної регуляторної політики», депутати міської ради змушені у своїй внутрішній РЕГУЛЯТОРНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ, при прийнятті РЕГУЛЯТОРНИХ АКТІВ нормативно - розпорядчого характеру, керуватися нормами відповідного державного закону. І мають повне на це право, згідно статті 8 Цивільного кодексу України (аналогія закону та права).

P.S. Тлумачити текст Законів України - прерогатива ВИКЛЮЧНО Верховного та Конституційного Судів. Нижчі інстанції повинні «розуміти» закони БУКВАЛЬНО, без «побочних асоціацій».
Шушпанов Б.Т.