kipia1952u г. Чигирин, ул. Энергетиков 3

15.07.17 02:02

КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ
Під тиском громадських організацій міста (ГО «Учасники АТО Чигиринщини», ГО «Патріотична Чигиринщина», ГО «Чигиринська районна народна рада») 30.01.2017 Рішенням №1-5 виконавчого комітету Чигиринської міської ради в Чигирині було створено комісію з питань захисту прав споживачів. Щоб забезпечити її бездіяльність (щоб не заважала), в процесі її створення в "Положення про комісію", в склад комісії виконкомом було внесено ряд змін, які значно понизили та погіршили її статус. Головою комісії було призначено Буня О.О. - депутата, начальника відділу ЖКГ міської ради.
Виконуючи волю старого (розігнаного) виконкому, Бунь О.О., всівшись "собакою на сіні" на комісію, забезпечує ось уже п"ять з половиною місяців її бездіяльність. В першу чергу повинні були бути розглянуті заяви мешканців та громадських організацій міста відносно розрахунків тарифів на комунальні послуги, які вже давно, з порушенням законодавства, без розгляду та відповіді "покриваються пилом" в міській раді. Тарифи на комунальні послуги водопостачання, водовідведення, утримання будинків та прибудинкових територій досі не затверджено, що повністю паралізувало роботу комунальних підприємств та викликало необхідність дотувати їх діяльність з міського бюджету. На черзі шахрайські послуги з вивозу твердих побутових відходів.
Замість, "закотивши рукава", братися за вирішення цих складних та нагальних питань, міська рада викидає 80 (вісімдесят) тисяч гривень на безглуздий (https://www.facebook.com/permali>nk.php?story_fbid=1445650042158262&id=1088707047852565) фінансовий аудит комунальних підприємств (на перевірку розрахунків тарифів коштів в бюджеті міста не знайшлося) та створює ще одну фіктивну комісію (без голови комісії, без Положення про комісію, без прав, обов"язків та відповідальності).
Чи не пора депутатам звернути увагу на стан справ в уже пів року не фунціонуючій комісії з питань захисту прав споживачів, заслухати на найближчій сесії звіт голови комісії про його (без)діяльність на цій посаді та прийняти міри для забезпечення функціонування комісії (
http://chigirin.ck.ua/petytsiyi/view/7.html) ?