kipia1952u г. Чигирин, ул. Энергетиков 3

17.10.17 18:42

ГО "Патріотична Чигиринщина" Опублікував Борис Шушпанов · Вчора о 12:58
·
Для купівлі та встановлення в квартирі (будинку) промислових побутових електрообігрівачів, згідно діючого законодавства, НЕ ПОТРІБНІ НІЯКІ ДОЗВОЛИ ТА ПРОЕКТИ (як і для прасок, електробігудів, бойлерів, кондиционерів...).
Чигиринський РЕМ на цю тему мовчить, а міська рада досі офіційно не визнала, що в місті " не функціонують системи централізованого теплопостачання".
Мешканців Н.Чигирина, яким не потрібні ніякі проекти електроопалювання, але які не заплатили чиновникам за шахрайські "проекти", змусять платити за спожиту взимку електроенергію за лімітом 100 (75 ?) квт*год на місяць.

От: Шушпанов Борис Тимофійович
Кому: Чигирин РЕМ
Дата: 4 октября 2017
З 1 жовтня споживачі міста переходять на зимовий тариф по електропостачанню, а міські тепломережі функціонувати вже не можуть.
Чи потрібна заява від кожного споживача на збільшеня ліміту до 3000 квт*годин ?

От: Чигирин РЕМ
Кому: Шушпанов Борис Тимофійович
Дата: 5 октября 2017
Доброго дня!
Для збільшення ліміту до 3000 кВтгод на місяць потрібно заключити договір на електроопалення, додаючи документи, що вказані в заяві.

От: Шушпанов Борис Тимофійович
Кому: Чигирин РЕМ
Дата: 6 октября 2017
Коли та яким законодавчим актом відмінено п.1.3. ("Населенню, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі в сільській місцевості")) з ПОСТАНОВИ № 220 від 26.02.2015 "Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню" ?
ВІДПОВІДЬ ВІДСУТНЯ.

От: Шушпанов Борис Тимофійович
Кому: Чигирин РЕМ
Дата: 10 октября 2017
Директору Чигиринського РЕМ
Частову В.І.
від Шушпанова Б.Т.
мешканця м. Чигирин,
вул.Енергетиків,
буд.№3, кв.№58
ЗАПИТ НА ПУБЛІЧНУ ІНФОРМАЦІЮ
Шановний Володимир Іванович.
Прошу надати форму довідки (від кого, кому, з яким змістом) для отримання ліміту споживання електроенергії 3000 квт*годин на місяць, згідно пункту 1.3 ПОСТАНОВИ № 220 від 26.02.2015 "Про встановлення тарифів на електроенергію, що відпускається населенню" ("Населенню, яке проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованого теплопостачання (у тому числі в сільській місцевості").
З повагою, Шушпанов Б.Т. 10.10.2017р.
Тлф. 063 983 70 04
E-mail [email protected]
ВІДПОВІДЬ ВІДСУТНЯ.

Охоплено 107 людей
Коментарі
ГО "Патріотична Чигиринщина" Чигиринський РЕМ вже має зі мною Договір на постачання 11 квт*год на годину. То навіщо мені ще й додатковий "договір на електроопалення, додаючи документи, що вказані в заяві" з десятком сумнівних "документів" ? З встановленою потужністю 0,0 (нуль) кіловат.ідповісти · Commented on by Борис Шушпанов · Вчора о 13:31

Олесій Парасюков Чигиринський РЕМ має право надавати послуги виключно з ПОСТАЧАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ. Будь яке "електроопалювання" (теплопостачання) - поза межами його ліцензії, тобто, шахрайство.